Niewidzialni 2013

Już jest, nowa, jeszcze ciepła książka…

Zmieniłam w niej o wiele więcej, niż początkowo myślałam.

Nie będzie jeszcze całkowicie udostępniona publicznie, bo być może uda mi się pójść z tym dalej. Ale muszę jeszcze pomyśleć nad wieloma rzeczami i spotkać się z osobami, które pomogą mi ewentualnie przy jej publikacji.

Chciałam jednak, właśnie już dzisiaj, właśnie w Nowy Rok umieścić ją tutaj, jako zapowiedź szerokich działań artystycznych, jakie chcę ciągle kontynuować.

Póki co, przedpremierowo udostępniam tę książkę pod tym linkiem – Niewidzialni. Jest ona jednak zabezpieczona hasłem. Jeśli ktoś ma życzenie ją przeczytać, proszę o kontakt, wtedy prześlę kod, otwierający pełną jej zawartość.

Rok 2012 się skończył… w końcu… z bardzo trudnymi przeżyciami dnia ostatniego. Ciągle jednak ufam, że przyjdzie czas na spokój, a moje nowe plany, moje ścieżki, również artystyczne, obok tego, co wciąż najważniejsze, będą dla mnie prawdziwym spełnieniem.

Niebawem pojawi się również nowa sesja, kobieca, eteryczna, o której już wspominałam w jednym z poniższych postów. To będzie nieco inne, subtelne, opavskie, czeskie, aczkolwiek, dla mnie osobiście, niezwykle magiczne spojrzenie na mnie samą.

Muzycznie na dziś – Skunk Anansie „God Loves Only You”.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.