Pełna moc

Mogłoby się wydawać, że to stało się przypadkiem, bez żadnej filozofii. A jednak…

… słowa – misja. Przyswojone, wyryte w sercu, zapamiętane. Tysiące chwil, które znaczą wszystko. Zatrzymany w biegu czas. Wystarczyło tylko kilka dni, by pojawiła się kolejna historia, kolejne słowa, kolejna moc…

***

Jacek Walkiewicz – psycholog, inspirujący, ciekawy i pełen humoru mówca, trener, mentor. Niezwykły, charyzmatyczny człowiek. Magiczna aura.

Zachwycam się:

„Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: – Człowiek się uczy na błędach. – Co nie zabije to wzmocni. – Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie, że je popełnia. Podróże kształcą? Tak, ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu, stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska, wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie ‚Jak było?’ mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. […] No i co nie zabije to wzmocni, to nieprawda. Co nie zabije to, nie zabije, wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie”. Jacek Walkiewicz

A co Ona zrobiła? Co zrobiła Jej moc? Ona po prostu umówiła się z nim osobiście po to, by zdobyć jego książkę z dedykacją, specjalnie dla mnie. Tak po prostu. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych.

DZIĘKUJĘ TO WCIĄŻ ZA MAŁO… i za mało. Chciałoby się zrobić więcej niż można. Dla tej PEŁNEJ MOCY ŻYCIA… Dla tej jedynej, doskonałej, wspaniałej.

O., Ty wiesz i ja to wiem, jesteś pod skrzydłami Aniołów :), ale pod sercem Naszym. Na ZAWSZE.

Muzycznie, dopełniając wszystko, co powyżej – The Lumineers „Ho Hey”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.