Do Not Forget Me

Zapraszam do oglądania, jest już nowa galeria w moim portfolio, zatytułowana Do Not Forget Me .

Obserwował mnie tu i ujął w kadry Najlepszy w wyszukiwaniu magii. Najlepszy z Najlepszych Artystów, jakich do tej pory poznałam.

A te obrazy niech staną się dedykacją:

– dla osób, którym trudno o mnie zapomnieć…, z różnych przyczyn.

Zamknięcie za sobą drzwi i nie czekanie już więcej na odgłos dzwonka, pukania, przytłumionego nacisku klamki, sprawia, że dopiero wówczas zyskuje się bezpieczeństwo. Kiedy oprócz zapominania, pojawia się koniec długotrwałego czekania. A potem, potem znowu otwiera się odważnie drzwi i wychodzi ku nowemu, nie zważając na wędrowców, przechodzących obok, zwykle mających się za lepszych. Wędrowiec musi wiedzieć, że uczyć się można i trzeba, od innych, ale nie kosztem innych;

– dla osób, których nigdy nie zapomnę. Ale nie zapomnę, od innej strony. Tej prawdziwej.

Dużo wiary sprawia, że szuka się wciąż i wciąż najlepszej drogi, podejmując przy tym odważne, ale bywa, iż ryzykowne decyzje. Zdrowie to wartość, zaraz obok miłości, najwyższa. Bo te dwie są obok siebie. Te dwie doświadczają. Te dwie sprawiają, że życie może wyglądać zupełnie inaczej, niż można się było tego wcześniej spodziewać. Te dwie powodują również, że przestaje się czekać na coś niepewnego, a w zamian za to, zaczyna doceniać się każdą nanosekundę życia.

Ale o te dwie trzeba walczyć. Nie zapomnieć o tym. Zapamiętać ich główny cel. Nieustannie. Nie tylko mieć to w wyobrażeniach. Doświadczyć tego realnie, gdy taka walka ma naprawdę miejsce.

Nutowo: Edyta Górniak „Nie zapomnij” .

4

 * Fot. Łukasz Sowa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.