Plany, plany, plany

Podziwiamy bohaterów z różnych powodów, czasem za śmiałość, czasem za odwagę, czasem za dobroć. Ale przede wszystkim kochamy bohaterów, bo każde z nas wierzy, że kiedyś ktoś nas uratuje. Jeśli właściwy bohater nie zjawi się w porę, musimy ratować się sami…”.

– Twoje oczy, co dziś mówią?
– To, czego od dawna bały się powiedzieć.
– Zatem żyjesz?
– Nie ja o tym decyduję.
– Śnisz?
– Nie tak, jak kiedyś.
– To co teraz?
– Teraz już muszę pójść inną drogą.

Po ludzku:

Video art – spełnienie marzenia.
Sesja historyczna – piękna analogia do współczesności.
Zdjęcia – obrazy duszy.
Pisarsko – „Wynik serc” (niebawem).

Po elficku:

„Rozumiesz mnie? Nie każdy jest, nie każdy chce być odkrywcą. Nie każdy lubi mieć wokół siebie demony. Ty lubisz, my możemy o tym czytać. Chcesz wędrować. Nie chcesz być wyzbyta pragnienia poszukiwania, dążenia do bycia lepszą, sprawniejszą, szybszą. Musisz mieć świadomość, że można coś odkryć, że możesz się zgubić. Pragniesz szybować, odnajdować, zaglądać w twarze śpiących Wojowników (…).
Chadzasz nocą po innych krainach i wpatrujesz się w twarze niebezpiecznych istot. Nie wymagaj ode mnie, abym Ci towarzyszył. Brak mi na to odwagi i determinacji. I wcale tego nie potrzebuję. Rozumiesz? Nie potrzebuję tego, a Ty bez tego umierasz.
Chciałem pokazać Ci trochę istot w moim świecie. Przyszłaś i całkiem dobrze sobie radzisz. Ale to Twój wygląd daje Ci fory. Przyciągasz i mimo, że masz specyficzny charakter wobec większości ludzi, to Amor jest snajperem skuteczniejszym niż afront. To jednak sprawia też, że większość, o ile nie każda tutaj, raczej nie jest zadowolona z Twojej obecności. Mniemam jednak, że i to się Tobie podoba. Lubisz chadzać po linie. Chadzaj więc, ale nie spadnij (…)”. Magni

Z innej, dobrej strony:

Muzycznie to:  Avi Elman & Danny J feat. Nuwella „What’s the point” .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.