Na teraz

”The only time you have is NOW, so… oddycham, żyję, tworzę, poznaję, unoszę się, nic więcej, co przyniesie jutro, dziś już stwarzam w sobie”‚. Olga Sarzała

Teraz mała zapowiedź, a całość już wkrótce. Praca na tą sesją, (pomimo, że tym razem blisko 12-godzinna), to wciąż połączona z pasją, była prawdziwą przyjemnością. Spotkałam tylu wspaniałych ludzi, w jednym miejscu, kipiących energią, z pasją i błyskiem w oku.
Dziękuję Arturowi i Kasiom – twórcom zdjęć, autorom tego historycznego projektu, ale w unowocześnionej formie, za zaproszenie i obsadzenie mnie w głównej roli, niezwykłą atmosferę i niecodzienną troskę na planie, Rene – modelowi, mojemu sesyjnemu partnerowi, Cyprianowi – starszemu modelowi :), z którym nie byłam w parze na tej sesji, ale wkrótce będę, bo przed nami kolejne aktorskie role (podobieństwo idealne), Sebastianowi za wspaniałe kreacje i śmiechy do łez, Kasi i Karolinie za piękne wizaże i fryzury oraz wszystkim innym z ekipy, których spotkałam w świetnym Studio 4Piętro.

Mój najlepszy dzień od dawna.

A na koniec, nasz sesyjny hicior – Labyrinth Ear „Navy Light”.

* Fot. Artur Klamut (Cyprian model, ja, Kasia modelka, Sebastian projektant, Karolina wizaż, Rene model)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.