Elf’icznie/pokaz AC

W czerwcu odbył się pokaz letniej kolekcji ubrań utalentowanej projektantki Ani Cichosz, której unikatowe kreacje rozpieszczają zmysły wyjątkowych kobiet.
Miałam okazję zaprezentować kilka z nich.
W najnowszej kolekcji dominuje połączenie oryginalnej geometrycznej formy i lekko mrocznego szaleństwa, wykorzystującego przeźroczystość tkanin, jako środek wyrazu emocji/ La Playa 2015.

Było bardzo elficznie.1

A oprócz tego też magiczne, przeczytane niedawno:

„Pachniała jeszcze tym niedawnym płaczem i chciałem jej nawet powiedzieć, że pachnie płaczem. Ale widocznie przeczuła, że chcę coś powiedzieć, bo położyła mi palec na ustach, żebym nic nie mówił. Kazała mi też oczy zamknąć i sama zamknęła. A gdy mi się niechcący otworzyły, aby na chwileńkę, że nie zdążyłem nic więcej prócz ciemności, doszedł mnie jej rozżalony szept:
– Otworzyłeś?2

 

 

– Niechcący. Ale już zamknąłem. A Ty?
– Cały czas mam zamknięte.
Może przez to, że tak ufnie leżała wtulona w moje ciało, wydała mi się krucha jak ziele przy drodze, że tylko się schylić, zerwać i rzucić. Serce jej szemrało tuż przy moim i pod ręką, którą ją obejmowałem, i w poduszce, a tak drobniutko, że do serca niepodobne. Bo serca z tej bliskości przeważnie młotem walą, a jej jakby ziarnem siało…”. Wiesław Myśliwski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.