Księga Gości

To miejsce dla tych, którzy mnie poznali, którzy mnie czytali, którzy obcowali ze mną i którzy w jakiś sposób, dzięki temu, mogą mnie oceniać. Chętnie też wysłucham nieznanych mi głosów z zewnątrz, odwiedzających tę stronę.
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoją opinią na temat tekstów, zdjęć czy ogólnych wrażeń z całości, zapraszam do wpisu. Można też odnieść się do poszczególnych spraw w komentarzach na blogu.
Natomiast do dłuższych uwag czy pytań, posłuży Wam formularz w zakładce Kontakt.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(70)
1 2 3 4 5 6 7
(60) Ania
26 wrzesieñ 2013, 18:47:07

Piękne słowa...pełne miłości, samotności, nadziei, szczęscia...W wielu odbijam sie jak w lustrze. Z niecierpliwością czekam na kolejne słowa, zdjęcia. Piękna osoba z piękną duszą:)

(59) Tupot skrzydeł motyla
24 wrzesieñ 2013, 22:27:47

Elfy żyją tylko w wyobraźni…
Inspirująca wdziękiem pozornego dobra celowej magii.

Prawdziwość określeniem zakłamania,
Błysk najjaśniejszy jest pośród mroku,
Odwaga namiastką zguby,
Wartość posiada wszystko,
Wsparcie jednością dusz,
Szaleństwo przejawem geniuszu,
Ryzyko przeciwnikiem stagnacji,
a wszystko to owinięte momentem pomiędzy skrzydłami motyla
czy może jednak początkiem gwiazd przeznaczenia?

(58) Kobieta Elf
24 sierpieñ 2013, 00:10:24

Zemsta jest słodka ;)... PS. I tak Cię lubię ;)(57) Diestl
23 sierpieñ 2013, 21:10:22
url 

Nuda, prawie same cytaty i fikcja, nie widać Kobiety tylko jakieś odbicie w zamglonym lustrze...

p.s. jeszcze się zastanowię :)

(56) R.
9 sierpieñ 2013, 11:54:29

Takim kobietom mezczyzni nie dają byc wolnymi, powinno sie Ciebie sklonowac, zeby ludzkosc miala wzorzec kobiecosci... Wyrazy hołdu dla wdzieku i piekna...

(55) Ola
17 lipiec 2013, 00:21:54

W życiu spotyka się różnych ludzi. Takich którzy Cię drażnią, których omija się szerokim łukiem, takich którzy są obojętni na wszystko i takich jak ty... tajemniczych, pełnych pragnień, gotowych do wyzwań i trudności, które stawia przed nami życie... siła która w Tobie drzemie może zabić ale dzięki Twojej świadomości i woli walki przyciągasz do siebie ludzi, dajesz im cząstkę siebie i wchodzisz niepostrzeżenie w ich umysły na zawsze... Dajesz mi wielką siłę, dajesz mi szansę na zrozumienie siebie, na chwilę refleksji :-) Dziękuję.

(54) Piotr
12 lipiec 2013, 11:06:37

Podarowanie obrazu Tobie było dla mnie prawdziwą przyjemnością Elfiku:)
Chciałem, aby Maryja pojechała pod rękę z Tobą do domu.
Piotr

(53) KOnrad
20 maj 2013, 11:46:06

I pamiętaj Olu że nic się nie udaje. Wszystko osiągamy swoją determinacją i ciężką pracą. Tak tez było z Twoim ostatnim sukcesem na antenie radiowej:)

(52) mkzk
24 kwiecieñ 2013, 22:55:26

Magicznie, mistycznie, malowniczo, mozna nacieszyc oczy ! : )(51) Kobieta Elf
27 luty 2013, 16:20:32

Nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Życie nie jest stabilne, nigdy nie było i nie będzie. Zawsze pozostanie tajemnicą. Niezależnie od tego, czego byśmy nie zrobili, jest wiele rzeczy, których nie zrozumiemy. Jest dzisiaj wiele rzeczy, których nie rozumiem. Patrząc tylko na codzienność, chciałabym się pewnie znaleźć w sferze komfortu, natomiast nie to jest najważniejsze. W życiu najcenniejsze pojawia się o krok dalej. To jest doświadczanie życia. Poznawanie jego smaku: radości, smutku, żalu, ciekawości. Wszystkie te emocje mają swoją woń i wibracje, więc warto ich doświadczać. Idąc jeszcze dalej, sięgam do marzeń. A marzenia są tam, gdzie jest wolność, gdy to my sami decydujemy o własnym losie. Ważne jest też, kto nas otacza, jakie pole tworzymy wokół siebie, kogo my wspieramy. Aby zapalać innych, trzeba samemu płonąć. Bycie bohaterem własnego życia to akt odwagi. Nauczyłam się więc żyć ze strachem. Prawdziwy Wojownik mierzy się sam ze sobą. Pomimo przeciwności, trzeba być odważnym - dbać o zaufanie do siebie, wykazywać gotowość do ryzyka, gdy tego wymaga sytuacja, podejmować trudne decyzje i do końca, najpełniej, jak tylko można, angażować się w to, co bliskie sercu.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.