Księga Gości

To miejsce dla tych, którzy mnie poznali, którzy mnie czytali, którzy obcowali ze mną i którzy w jakiś sposób, dzięki temu, mogą mnie oceniać. Chętnie też wysłucham nieznanych mi głosów z zewnątrz, odwiedzających tę stronę.
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoją opinią na temat tekstów, zdjęć czy ogólnych wrażeń z całości, zapraszam do wpisu. Można też odnieść się do poszczególnych spraw w komentarzach na blogu.
Natomiast do dłuższych uwag czy pytań, posłuży Wam formularz w zakładce Kontakt.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(70)
1 2 3 4 5 6 7
(50) ktoś
27 luty 2013, 14:49:59

wszystko dobrze u Ciebie? :)

(49) Coma
8 luty 2013, 22:33:14

JASNA STRONA MOCY !!!

(48) Magda
16 styczeñ 2013, 09:02:35

Odnośnie książki "Niewidzialni".
Niesamowita, magiczna, wspaniała, pełna emocji. Aż dreszcz przechodzi. Dawno nie czytałam nic, co by mnie tak poruszyło. I zainspirowało pewnie też. Ubrana w piękne słowa historia Ich Dwojga. Serdecznie namawiam wszystkich do przeczytania.
Pozdrawiam ciepło!

(47) Daniel
11 styczeñ 2013, 01:26:13

Amazing big time

you have so much life in you

it's cool you live your life

I think you really great women

you inspire lot's of people by your pictures

Big Time!

(46) Name
6 styczeñ 2013, 21:33:50

Kilka chwil, taniec, rytm muzyczny i rytm bliskości, tempo bicia serca. Płyniemy, w całkowitej harmonii duszy i ciała, wreszcie, teraz, tutaj... Dawno nie czułem takiego smaku, barw najwyższych i dźwięków czystszych od duszy. Dawno nie byłem tak silny, wielki, odważny. Nigdy.(45) ja
5 grudzieñ 2012, 22:03:31

Piękno, w istocie i szczególe. Wrażliwość i konieczność ochronienia tego przed całym światem. Nie martw się, żyj. I zadzwoń lub napisz, kiedy tylko poczujesz się źle, lub po prostu nieco gorzej.

(44) Natalia
28 listopad 2012, 00:58:37

Oleńko nic dodać nic ująć... Po prostu Cię uwielbiam, bądź zawsze taką kochaną, wspaniałą kobietką, jaką Cię poznałam! Piękna! Wspaniałości na każdy kolejny dzień życia:)) Olu gdyby nie Ty, moje życie nadal byłoby pustą przestrzenią...

(43) Kobieta Elf
27 listopad 2012, 09:14:23

Pilnuję Twoich słów uważnie i zawsze je wyraźnie akcentuję. Napisałeś kiedyś "Podoba mi się, podoba mi się, że słowo ma moc", więc zastanów się proszę, jeszcze raz, czy ją rozniecasz, czy zatrzymujesz wyłącznie dla siebie. Bo wystarczy jedno słowo. Jeśli ciągle nie wiesz, czy chcesz, czy nie chcesz być tutaj obecny. Życie wymusza zmiany, przejścia. Jak pory roku. Mieliśmy piękną wiosnę, ale już po lecie, ominęliśmy jesień. I nagle zrobiło się zimno, tak, że wszystko zamarzło. Zaskoczył nas śnieg. A śpiąc wśród śniegu, nie czujesz, jak nadchodzi koniec. Jesteś o wiele lepszy w pisaniu o złym niż w przywiązywaniu się do dobrego. Ja po prostu polerowałam zwykle Twój chłodny literacki geniusz na nieco cieplejszy błysk. Nigdy nie zapominam (i w tym akurat jesteśmy tacy sami). Dbaj o siebie i nie zmarnuj tego, co jeszcze prawdziwe wokół.

(42) zły
26 listopad 2012, 21:47:50

szkoda,że przy tym jednak zapomniałaś o innej osobie w kwestii inspiracji
http://kobietaelf.pl/teksty/nie-zelazne-serce/

(41) j
8 listopad 2012, 10:35:09

sukces, tym razem taki bardzo komercyjny, „półkowy”, ale przecież jakże istotny; być taką właśnie – na pierwszej stronie, na eksponowanej półce, a w codzienności pełną zaangażowania; nie każdy potrafiłby być na najwyższej półce, nie każdy mógłby również być „zwyczajnym” pedagogiem … ; Oleńka, płyń – marzenia, nadzieja, emocje – to wszystko zbyt silne, by zniszczyć, zbyt piękne, by nie dostrzec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.