Księga Gości

To miejsce dla tych, którzy mnie poznali, którzy mnie czytali, którzy obcowali ze mną i którzy w jakiś sposób, dzięki temu, mogą mnie oceniać. Chętnie też wysłucham nieznanych mi głosów z zewnątrz, odwiedzających tę stronę.
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoją opinią na temat tekstów, zdjęć czy ogólnych wrażeń z całości, zapraszam do wpisu. Można też odnieść się do poszczególnych spraw w komentarzach na blogu.
Natomiast do dłuższych uwag czy pytań, posłuży Wam formularz w zakładce Kontakt.


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(70)
1 2 3 4 5 6 7
(20) Wioleta
3 kwiecieñ 2012, 14:20:05

Podziwiam panią ;) pierwszy raz spotkałam taką osobę , która jest tak otwarta na życie ;) pozdrawiam. wychowanek internatu . Janów Podlaski

(19) Magni
2 kwiecieñ 2012, 13:35:14
url 

Wiesz Ola dlaczego człowiek przecina linę, na której wisi z drugą osobą? Nie, nie dlatego, ze chce się ratować lecz dlatego, ze chce tą drugą osobę zabić.

Rozumiem kataklizmy, sam je wywoływałem ale nie zgadzam się z ty aby traktować burzę pogardliwie.
Kiedy jest drugi wernisaż?

(18) Kobieta Elf
11 marzec 2012, 19:02:31

Kasiu, nie - Kasiu, nie umieszczę tu Twojego wpisu z różnych względów, ale na pewno nie dlatego, że był negatywny (umówmy się - był po prostu złośliwy ;-). Nie wiem kompletnie, kim jesteś, bo jeśli krytykujesz mnie bez możliwości odpowiedzi, nie uznaję tego za coś wartego uwagi. Mogłaś podać emaila, żebyśmy mogły wyjaśnić sobie parę rzeczy (głównie dotyczących języka polskiego, ale podejrzewam, że nie tylko ;-). Do tego służy zakładka 'Kontakt', ale cóż - uznałaś, że bez twarzy będzie łatwiej). Jeśli piszesz ogólnikowo, nie odwołując się do konkretnych przykładów, nie rozumiem, o czym piszesz. Używasz pięknych słów - egzaltacja, potomność, abym, być może, to ja uznała Ciebie za znawczynię języka, ale to mnie nie przekonuje, a na pewno już niczego nie zmienia, w opinii o mnie. Literatura ma to do siebie, że się ją interpretuje na swój sposób... chcąc być językoznawcą, wykładałabym teraz naukę języka, a nie życia - więc pozwól, że zachowam swój własny styl, nie zapominając jednak, jak sugerujesz, o pięknie języka polskiego. Wymykam się schematom, więc chyba sama nie zrozumiałaś nic z tego, co jest esencją tego blogu i nie znasz tajemnic tego lasu. Jesteś mi obojętna, bo zwyczajnie nie wiem, kim jesteś, ale ze względu na fakt, że zdecydowałaś się coś tam skomentować, odpowiedź uzyskujesz (publiczną, bo nie mam innego wyjścia). Niemniej Twój komentarz pod postacią Kasi, Basi, Asi, Ani, Krzysia, Pysia (bez ujawniania kontaktu, czyżby ze strachu, bo się znamy), zupełnie do mnie nie trafia :-).

(17) marcin
8 marzec 2012, 23:34:04

... z jednej strony masz godną podziwu samoświadomość i opisujesz wiele spraw w fascynujący sposób, z drugiej to sprawia wrażenie chłodnej perfekcji, braku marginesu na błąd... chciałoby się Ciebie poznać i mieć w Tobie sojusznika, ale to taki spacer po linie ;)

(16) M.
2 marzec 2012, 17:25:55

Bardzo podoba mi się Twoje spojrzenie na świat i wciąż aktualne wartości pewnych pojęć. Niektóre teksty przeczytałem z uśmiechem na twarzy i rosnącym szacunkiem.


(15) Sebastian
29 luty 2012, 00:15:57

Jesteś najinteligentniejszą kobietą, z jaką miałem styczność. Wnosisz tak wiele dla istnienia ludzkości. Jestem pod niebywałym wrażeniem Twojej wrażliwości, inteligencji i błyskotliwości. Sposób, w jaki dobierasz słowa, jak formułujesz myśli niesie za sobą zmysłowe odczucia. Twoje myśli są trafne i odważne. Podziwiam Cię.

(14) Magda
27 luty 2012, 21:30:15

piękna, magiczna strona :)

(13) Cris
26 luty 2012, 17:01:00

To, co niegdyś zobaczyłem - " Kobieta, która chce zrobić magię, sama jest magiczna " :)

(12) asia
26 luty 2012, 15:09:18

Działaj, walcz, siegaj po najwyższe - zawsze wiedziałaś, jaki jest Twój cel i to jest Twoim sukcesem. JESTEŚ WIELKA !!!:)

(11) Artur
14 luty 2012, 12:33:00

Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze :)
Powodzenia i dużo miłości, na którą bardzo zasługujesz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.