Wernisaż „Kobieta Elf” 4.07.2011

Dnia 4.07.2011 r. miało miejsce bardzo ważne dla mnie wydarzenie – mój pierwszy wernisaż. Ważne z różnych względów, między innymi dlatego, że otwiera ono cykl kolejnych moich projektów, które drzemią w myślach.

Wernisaż odbył się w młodzieżowym Klubie 29, na Ursynowie. Było pięknie, było magicznie i było elfowo… Czyli tak, jak lubię najbardziej. W niezwykle ozdobionym wnętrzu, przybyli goście mogli oglądać moje zdjęcia, opisane cytatami z mojej twórczości pisarskiej. Wygłosiłam też krótki wykład na temat dalszych planów, co do tego konceptu.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy pomagali mi przygotować to ważne wydarzenie – Marcie i Adamowi, Asi, Julii, Łukaszowi. Dzięki Wam ten dzień pozostanie w mojej pamięci na zawsze. Poniżej można obejrzeć fotorelację z tego wieczoru (Fot. Łukasz Sowa).

Wystawa jest przypieczętowaniem moich dotychczasowych działań artystycznych, ukazuje kobietę, zbierającą z doświadczeń, uczącą się siły, walczącą, goniącą marzenia. Każdy powinien szukać przestrzeni, w której odnajdzie swoje spełnienie. W moim wypadku, fotografia stała się rodzajem pogoni za czymś upragnionym, a pisarstwo jest tego uzupełnieniem. Nie ma bowiem nic lepszego niż zasłużyć na swoje marzenia.

Kontynuacją wernisażu mają być kolejne wystawy (termin następnej to kwiecień 2012 roku), dalej wykłady dla młodzieży, a w przyszłości chciałabym podjąć się realizacji kampanii traktującej o zaburzeniach psychicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.