Teksty

Opowiadania

To, co poniżej to historie różne. Literatura faktu i fikcji. Inspiruję się w nich, często, nie tylko życiem, ale też sztuką i ludźmi, w tym moimi ulubionymi twórcami. Od nich wiele się uczę. Dlatego też, w wielu momentach, przytaczam słowa tych osób. „MagniWorld” to miejsce, z którego czerpię1 najwięcej. Nieustannie, z ogromną pasją wciąż poszukuję, obserwuję, czytam, co pozwala mi kształcić mój warsztat pisarski. Myślę, że to, co tworzę, może być lekturą dla każdego, zatem zapewne w wielu wersach odnajdziecie tu i swoje myśli.

Historia Ali

Serce i rozum

Wirtualny Anioł

Malboro (list do nikąd)

Inny świat – Mgła (moce Elfa)

Nie kochani

* Bezmiar tęsknoty

* UŚPIONA (10 – lecie walki)

* PAMIĘTAJ, ŻE PAMIĘTAM (bliski dzień)

Ucieczka (show me heaven)

* (nie)ŻELAZNE SERCE

(Ali)enacja – Gravity of love

Sen – Azymut

Myśli nocne

* POŻEGNANIE

* 27 – Iteracja

Po drugiej stronie (konfesja)

* WIND OF FEMINITY… zrozumienie

Cienka czerwona linia

Demony (w piekle)

* PODRÓŻ – znak życia

Światło moich oczu (moje sny)

Złudzenie

Oczekiwanie

Zdarzyło się…

* WYNIK SERC

Z Twojego powodu…

Znajdę Cię…

Książka

Napisałam „Niewidzialnych”. Poniżej fragment książki, a po otrzymaniu kodu ode mnie, można przeczytać całoś1ć w tym miejscu: „Niewidzialni”.

W życiu każdego człowieka pojawiają się ludzie, którzy mają na niego znaczący wpływ. Najpierw jest to rodzina, a potem przyjaciele i znajomi. Ci ostatni, pomimo braku więzów krwi, posiadają w sobie pewnego rodzaju magnes tak, iż przyciągają do siebie inne dusze. Owo przyciąganie przeradza się w różne uczucia miłości, przyjaźni, szacunku, uwielbienia i fascynacji.

Historia Alice i Franka jest przykładem owego magicznego połączenia fizyczności i emocjonalności jednocześnie. To jedni z tych, którzy doświadczyli uczucia zespolenia ze sobą w jego najwyższej formie. Ich całkiem przypadkowe spotkanie odegrało znaczącą rolę dla każdego z osobna.

Zapraszam do lektury.

 * Fot. Robert Górka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.